Epson | Multifunctional printers | EcoTank L5310 | Inkjet | Colour | A4 | Wi-Fi | Black
- TootjadEpson
- Mudel: C11CJ65412
- Saadavus: 5
-
407€
Epson | Multifunctional printers | EcoTank L5310 | Inkjet | Colour | A4 | Wi-Fi | Black
| All | |
| Dupleksfunktsioonid | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Faksimine | Yes |
| Gross depth (mm) | 458.00 mm |
| Gross height (mm) | 317.00 mm |
| Gross weight | 6 kg |
| Gross width (mm) | 422.00 mm |
| Maksimaalne printimissuurus | A4 |
| Net weight | 5 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 14 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Printimine | Colour |
| Printimistehnoloogia | Inkjet |
| Producer | Epson |
| Producer product family | Multifunctional printers |
| Producer product name | EcoTank L5310 |
| Skaneerimine | Colour |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
Sildid: epson multifunctional printers ecotank l5310 inkjet colour a4 wi-fi black, c11cj65412, epson, multifunktsionaalsed printerid








